Ebi İnşaat Yazılım Danışmanlık Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.

Pazartesi’den Cuma gününe 08:00 – 18:00 saatleri arası açığız.

Sıkça Sorulan Sorulan

Bizimle iletişime geçmeden önce buraya göz atmak isteyebilirsiniz.

Hangi ödeme yöntemlerini kullanıyorsunuz?

Şu an için tüm bankaların kredi / banka kartları ve en hızlı, en güvenli blokchain ödeme yöntemlerinden DigiByte ile ödeme kabul etmekteyiz. DigiByte hakkında daha fazla bilgi için bknz: DigiByte Türkiye Topluluğu

Teslimat ne kadar sürede gerçekleşiyor?

Mevcuttaki bütün ürünler dijital ve indirilebilir olduğundan, başarılı ödeme sonrası ürün indirme linklerine direk erişim sağlayabilirsiniz.

3dmodelindir.com 'dan kredi kartı ile alışveriş yapmak ne kadar güvenli?

Bu sitenin ödeme altyapısı 256 bit SSL sertifikası ile korunmakta olup alışveriş esnasında kullanılan kart bilgileri 3D güvenlik altyapısı ile direkt olarak ilgili banka tarafından işleme alınmaktadır, kesinlikle tarafımızdan görülemez veya kaydedilemez.

Ürün satın aldım, şimdi ne olacak?

İster kredi kartı / banka kartı isterse de DigiByte ile ödeme yapıp bir ürün satın aldığınızda siparişiniz sistem tarafından otomatik olarak onaylanacak ve Hesabım > İndirmeler kısmından ilgili indirme (download) linklerine erişim sağlamış olacaksınız.

Siparişim için fatura alabilir miyim?

Sitemizde satılan bütün ürünlerde fiyatlara K.D.V. dahildir. Satın alma işleminin gerçekleşmesinden hemen sonra paylaşmış olduğunuz e-posta adresine otomatik olarak eğer vergi mükellefiyseniz e-Fatura, değilseniz e-Arşiv fatura gönderilir.

Bizimle İletişime Geçin